Preity Zinta

Forum poświęcone jednej z aktorek Bollywoodu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-07-10 13:27:58

natka

Administrator

9334940
Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Prywatnie

Tutaj możecie wypisywać informacje wzięte z życia naszej aktorki , czyli jaka jest prywatnie, jej zainteresowania, słynne cytaty itp.

Offline

 

#2 2008-02-06 17:11:34

Mirya

Administrator

6694442
Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Prywatnie

Preity o sobie:
Jestem wielką fanką kreskówki „Simpsonowie”
Ulubieni aktorzy: Aamir Khan, Hrithik Roshan
Ulubiona aktorka: Julia Roberts
Ulubiona muzyka: To zależy od nastroju. Bardzo lubię muzykę z filmów
Ulubiony kolor: błękitny, czarny, biały, mogę wymieniać w nieskończoność
Wzrost: 5.5  (1,65 cm)
Chciałabym mieć…-willę na południu Francji
Jestem największą fanką…-Ala Pacino
Zakupy-Buty, buty, buty

Fitness- Kiedyś chodziłam na fitness i dbałam o linię, ale potem na planie Sangharsh złamałam nogę i musiałam przeleżeć sześć tygodni w gipsie. Nie miałam nic do roboty, więc całe dnie oglądałam filmy i jadłam. Zapisywałam tytuły obejrzanych filmów na gipsie. Po sześciu tygodniach gips był cały zapisany. Bardzo przytyłam przez ten czas. Potem wróciłam do pracy a kiedy zobaczyłam się na ekranie, dostałam zawału serca.
Marzenie które może się jeszcze spełnić- Kiedys bardzo chciałam zostać panią premier. Ostatnio marzę o zagraniu Trinity w Matrixie.
Co mi się najbardziej podoba w mężczyznach- Kilka rzeczy: inteligencja, poczucie własnej wartości, poczucie humoru
Kim chciałabym być- Madonną. Nie będę mówiła, że Matka Teresą albo Indira Gandhi, bo zostały one już „zaklepane” przez wszystkie Miss India.

Powiedzonka:
„Wiecie, co jest najgorsze w byciu aktorką? Presja, żeby wspaniale wyglądać i dobrze się zachowywać przez cały czas. Ale ja nie jestem idealna, nikt nie jest.”
„Jestem dumna, że mogę być częścią dzisiejszego Bollywood.  Uwielbiam tańczyć i poruszać ustami do piosenek”
„Jestem singlem i desperacko poszukuję dobrego faceta. Byłam kilka razy zakochana ale nie były to poważne związki.”

Żródło: www.bollywood.net


Preity - actress number one
http://img264.imageshack.us/img264/8571/1176148116ye4.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Frankfurt